Hakkımızda

Hakkımızda

2008 yılından bu yana İzmir’in Bayındır ilçesinde hizmet veren firmamız Vardar Fidancılık, bulunduğu bölgenin iklimsel avantajlarından faydalanarak ürün kalitesini ve üretim kapasitesini arttırarak uygulamalarda doğru teknik ve bitkilerle çalışmalarına devam etmektedir.

Satışta dürüstlük ve şeffaflık ilkesiyle hizmet veren firmamızın üretimi 30 metre rakımdan 800 metre rakıma kadarlık bir skalada olup ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Sektörel gelişmeleri takip eden Vardar Botanik, üretim çeşitlerine her yıl yeni ve farklı ürünler ilave ederek sektördeki ürün yelpazesinin gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Kendi üretimimizin yanı sıra, çevremizde bulunan çok sayıdaki üreticinin ürünleri olan süs bitkilerinin satış ve pazarlamasını da yapmaktayız.

Misyon

Firmamızın öncelikli hedefleri; ülkemiz iklimine uygun fidan ve bitkilerin üretimini bilinçli bir şekilde gerçekleştirip yeşil kaplı bir dünya yaratılmasına katkıda bulunabilmek ve dışa bağımlılığımızı en aza indirgeyerek yaptığımız ihracatlar ile ülke ekonomisine fayda sağlayabilmektir.

  2008 yılından bu yana İzmir’in Bayındır ilçesinde hizmet veren firmamız Vardar Botanik, bulunduğu bölgenin iklimsel avantajlarından faydalanarak ürün kalitesini ve üretim kapasitesini arttırarak uygulamalarda doğru teknik ve bitkilerle çalışmalarına devam etmektedir.

  Kerim Boyar

  Tel: 0532 513 56 72

  Kenan Boyar

  Tel: 0532 336 41 21

  Adres

  Bayındır

  E-posta

  info@vardarfidancilik.com.tr